Hayalet Gemi

Hayalet Gemi‘nin tüm sayılarının erişilebileceği bir mekân olması için kurduğumuz http://www.hayaletgemi.com daha fazla ilgi istiyor. 55-68. sayılar arası eksik. Elinde bu sayılardan olanlar benimle temasa geçsin diye duyurmaya başladım. Bu sayıların taranıp .pdf’ye çevrilmesi için organize olmamız gerekiyor. Hızlıca bitirirsek, belki de ilk kez bir derginin 10 yıl boyunca yayımlanmış tüm sayılarına erişmek mümkün olacak. Hayalet Gemi-severlere duyurulur.

Reklamlar

10 comments

 1. >bu konuda şizofrengi'nin eski sayılarının tümü pdf ye aktarılmış oldu. umarım hayalet gemi'de bir an önce ulaşılabilir olur.

  Beğen

 2. >Malesef dergiyi ben net üzerinden takip edip okudum hep. Son iki (emin değilim bir de olabilir)sayıyı almak nasip oldu… Bu mükemmel dergi için tüm yazarlara saygı ve sevgilerimi gönderiyorum… Beni siz de hatırlarsınız belki…

  Beğen

 3. >Ah şimdi hem sevindim hem de üzüldüm bu yazıyı okuyunca. Yıllar önce, içindeki fotograflar için ödünç verdiğim yaklaşık on onbeş sayısı maalesef geri gelmemişti. Şimdi elimde yalnızca 5 adet kalmış: 7, 8, 9, 22 ve 29. sayılar.

  Beğen

 4. >Merhaba, Hayalet Gemi'nin önceki sayılarını iletinizde verdiğiniz adresten indirip açtığımda, o sayı için "bozuk" uyarısıyla hata veriyor. Birkaç bilgisayardan denedim, aynı sonuçla karşılaştım. Adresle ilgili bir sorun var mı acaba?

  Beğen

 5. Murat Hocam Hayalet Geminin 45. ve 54. sayısı dosya arşivi hasarlı bununla ilgilenen herhangi birisine ulaşamadım bu nedenle size yazıyorum. Arşive olan katkılarınız için teşekkür ederiz.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s