Ubor Metenga Buluşmaları Videoları

>

Bu yıl Can Yayınları’nın IKSV Salon’da düzenlemiş olduğu Ubor-Metenga edebiyat buluşmaları çok heyecanlı geçti. Yoğun ilgi, rezarvasyonların ilk günden dolması, hakkında çıkan haber ve yazılar bizi çok sevindirdi. Edebiyat etkinliklerinin bu kadar büyük ilgi uyandırması gerçekten çok mutluluk vericiydi. Ayfer Tunç ve Yekta Kopan’la yıllar önce Açık Radyo’da başlatmış olduğumuz bu öykü çözümleme buluşmalarının sonbaharda da sürdürmeyi planlıyoruz. Haldun Taner’den Şişhane’ye Yağmur Yağıyordu, Füruzan’dan Ah Güzel İstanbul ve Oğuz Atay’dan Beyaz Mantolu Adam oturumlarının video kayıtları şimdi Can Yayınları’nın sitesinde erişilebilir durumda:
Reklamlar

6 comments

  1. >Ubor Metenga Buluşmaları'yla tanışmam Leyla Erbil'in "Ölü" öyküsünü çözümlediğiniz Tüyap Kitap Fuarı'nda gerçekleşti. Salon'da gerçekleşen her buluşmaya zevkle katıldım. Şimdi buluşmaların videolarını izleyebilecek olmak da çok güzel. Size ve Can Yayınları'na bir kez daha teşekkürler. Sonbahar sabırsızlıkla bekleniyor:)

    Beğen

  2. >Yaşamın her alanından seçtiğim çalışmaları, yazarlarının izniyle “Bloglardan Seçmeler” adlı sitemde yayınlıyorum. Sizin de izniniz olursa seçtiğim bir çalışmanızı yayınlamak istiyorum. İyi günler dileğiyle. Sabahattin Gencal

    Beğen

  3. >Biz buluşmalara katılamayanlar için şahane oldu bu videolar ancak ses kalitesi biraz bozuk. Beyaz Mantolu Adam videosunda sevgili Ayfer Tunç kendisine kitap satan arkadaşı için "biraz şey bir arkadaşımızdı" diyor, ondan sonra siz peş peşe iki espri yapıyorsunuz. Hiç anlayamadım ne dediğinizi… Paylaşabilirseniz çok sevinirim.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s